Luxury Apartment Marbella

  • 192 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το Luxury Apartment Μαρμπέλλα με 2 υπνοδωμάτια προσφέρει θέα στον κήπο, και βρίσκεται εκλεκτή τοποθεσία, σχεδόν 3 χλμ. απόσταση από το Ανόι. Αυτό το διαμέρισμα 192 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 4 άτομα.

Για την άνεση των επισκεπτών στο Luxury Apartment Marbella υπάρχει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Θα βρείτε επίσης ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Μουσείο Museo del Grabado απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα. Μπορείτε επίσης να πάτε στη Μαρμπέγια που βρίσκεται σε απόσταση 3,1 χλμ. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Incosol Hotel Spa βρίσκεται σε απόσταση 900 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Luxury Apartment Μαρμπέλλα
Luxury And Relax In Marbella
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury And Relax In Marbella

9.0
Άριστο 6 σχόλια
220 μ από το κατάλυμα
USD 324 USD 292
ανά νύχτα
Chambao Suite Marbella Golf Rio Real
Τιμή μόνο για κινητά

Chambao Suite Marbella Golf Rio Real

8.3
Πολύ καλό 6 σχόλια
448 μ από το κατάλυμα
USD 221 USD 199
ανά νύχτα
Marbella Rio Real Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Marbella Rio Real Apartment

9.7
Εξαιρετικό 70 σχόλια
530 μ από το κατάλυμα
USD 124 USD 112
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    53 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Δραστηριότητες

    • Ένα γήπεδο γκολφ

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Εποχική εξωτερική πισίνα
    • Θερμαινόμενη πισίνα
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος
    • Πισίνα με θέα
    • Ρηχή πισίνα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 09:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000290290008692690000000000000000VFT/MA/123455,VFT/MA/12345
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Luxury Apartment Marbella;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Luxury Apartment Marbella περιλαμβάνουν Μαρμπέγια, Εκκλησία της Ενσάρκωσης καθώς και Γήπεδο γκολφ Rio Real.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Luxury Apartment Marbella;
      Η διαμονή στο το Luxury Apartment Marbella κοστίζει 540€.
    • Το Luxury Apartment Marbella έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, το Luxury Apartment Marbella προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Luxury Apartment Marbella;
      Το Luxury Apartment Marbella είναι 192 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    53 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Luxury Apartment Μαρμπέλλα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο